Schaap en Citroen sinds 1888
Met meer dan 135 jaar vakmanschap in sieraden, diamanten en horloges, staat Schaap en Citroen Juweliers sinds 1888 bekend als een toonaangevende juwelier in Nederland. Deze rijke historie ziet u terug in onze eigen Schaap en Citroen Collectie: een zorgvuldig samengestelde lijn van sieraden waarin vakmanschap, stijl en kwaliteit centraal staan.

Gouden sieraden
De Schaap en Citroen collectie bestaat uit verfijnde sieraden van 18k geelgoud, roségoud en witgoud. Denk hierbij aan een klassieke diamanten ring, gouden armband, oorsieraden en colliers – elk zorgvuldig geselecteerd met oog voor detail.
Veel sieraden zijn verrijkt met zorgvuldig geselecteerde diamanten van hoge zuiverheid en een heldere schittering. Deze diamanten zijn ingekocht via betrouwbare leveranciers die werken volgens het Kimberley Process – een internationaal systeem dat de handel in conflictvrije diamanten waarborgt. Bovendien zijn de merken die wij verkopen aangesloten bij de Responsible Jewellery Council (RJC), die toeziet op ethische, sociale en milieutechnische standaarden binnen de juwelenbranche. Elk sieraad onderstreept daarmee niet alleen onze expertise in het werken met edelmetalen en edelstenen, maar ook onze inzet voor integriteit en verantwoord vakmanschap.



































